Mighty Seven یا m7 یکی از تولید کنندگان حرفه ای ابزار بادی یا پنوماتیک است.   m7   مشتق شده از برند معروف  King Tony Tools  بوده است. این برند با سابقه 20 ساله خود، طیف وسیعی از محصولات پنوماتیک را جهت استفاده در سراسر جهان فراهم آورده است. در حقیقت متخصصین m7 تشکیل شده از طراحان و مهندسین یک تیم بین المللی هستند. که با آغوش باز پذیرای چالش های جدید در عرصه تکنولوژی می باشند.

تیم m7 جهت دستیابی به بهترین کیفیت ممکن، تمامی تجهیزات ساخته شده را در آزمایشگاه مجهز شرکت تحت تست های خستگی، اندازه گیری گشتاور، عملکرد شفت در حالت چپ گرد/ راست گرد، دسی بل متر، دور سنج مادون قرمز قرار داده و  آنها را یک به یک تایید می کنند.

بسیاری از محصولاتی که در m7 تولید و بهینه سازی شده است حاصل گفتگوی دو طرفه میان مشتریان و متخصصین شرکت در جهت مرتفع نمودن نیازهای به روز مشتریان است. شرکت m7 با دارا بودن 750 محصول متنوع به صورت انحصاری در زمینه پنوماتیک فعال بوده و این زمینه را تنها تخصص خود می داند.

در m7 وقتی صحبت از برند جهانی می کنیم به تمام معنا به آن باور داریم و به راهی که رفته ایم افتخار می کنیم. برند m7 دارای 10 نمایندگی در امریکا ، 2 نمایندگی در کانادا و یک نمایندگی در کشورهای انگلیس، فرانسه، اسپانیا، فنلاند، دانمارک، روسیه، جمهوری چک، اکراین، لهستان، مجارستان، پرتغال، مولداوی، لتونی، لاتویا، برزیل، آرژانتین، سنگاپور و ترکیه می باشد.

 

طراحی سایت توسط فراکارانت